- Kompaktno gitarsko pojačalo od 10-watta sa specijalnim zvučnikom od 8 incha
- Tri COSM modela pojačala: Clean, Crunch i Lead
- Tri efekta chorus, delay i reverb (plate i spring reverb)
- Bass, Middle i Treble kontrola boje zvuka
- Rec Out/Phones džek za veoma kvalitetne direktne boje zvuka i tihu vežbu ili snimanje
- Aux In džek za svirku uz zvuk sa eksternog plejera
Veliki zvuk u malom pakovanju
Lako podešavanje vrsta pojačala preko pametnih telefona ili tableta
*CUBE KIT aplikacija je na raspolaganju od sredine Jula 2014.
Tropojasni EQ, Efekti i još mnogo toga
Slični proizvodi
Firefeel GM10 Gitarsko pojačalo
GM10 je kompaktno gitarsko kombo pojačalo snage 10W. Nudi prepoznatljiv, topao british zvuk. O..
6.900,00Din
Firefeel FC20R Gitarsko pojačalo
FC20R je pojačalo snage 20W sa 8" zvučnikom. Kabinet odlične konstrukcije sa kožnom ručicom i gumeni..